K. Ekrheim Logotype
- den unike dagligvaregrossisten for Oslo og Akershus!

Leverandører

Vi samspiller med alle de ledende vareleverandørene til dagligvarebransjen for å få fram de varene som du og dine kunder vil ha.

Spesielle samarbeidspartnere

Viktige leverandørkontakter

Finsbråten AS

Coca-Cola European partners Camilla Ditløv Tyldum, Regional Kam
cdtyldum@cokecce.com
Mobil 402 22 400

Finsbråten AS

Finsbråten AS Iselin P. Sandvold, Jr. KAM
iselins@finsbraten.no
Mobil 90 66 42 97

Hennig-Olsen Is

Hennig-Olsen Is Nasjonal salgssjef Kjell Grimstvedt Sydsæter
Kjell.grimstvedt.sydseter@
hennig-olsen.no
Mobil 950 42 852

Prior

Prior Thor Kronheim
Mobil 976 88 606

Scandza

Scandza Representerer "Synnøve Finden" og "Sørlandschips" m.fl.

Nestlé AS

Nestlé AS Salgsleder Alf Vidar Aarum
alf.aarum@no.nestle.com
Mobil 911 60 772

Swedish Match Norge AS

Swedish Match Norge AS Bjørnar Pettersen
bjornar.pettersen@swedishmatch.com
Mobil 48 15 71 19

Baxt AS

Baxt AS post@baxt.no / tlf. 33132780
www.baxt.no
Regionsjef Andreas Hansen
Mobil 481 47 569
andreas.hansen@baxt.no

Metsã Tissue AS

Metsã Tissue AS KAM Finn Hauge
Mobil 908 97 296

Mondeléz

Mondeléz Senior KAM Fredrik Gjersøe
Mobil 934 98 865
fredrikgjersoee@mdlz.com

Maarud

Maarud KAM Jarl Hugo Angellsen
Mobil 916 05 734

Mars

Mars Business Manager Lars With
Mobil 459 55 303
Lars.With@effem.com

Orkla Confectionery & Snacks

Orkla Confectionery & Snacks Ass. KAM Nicholas Roberts
nicholas.roberts@orkla.no
Mobil 993 51 335

Multibev

Multibev AS Mats Johansen
mats@multibev.no
Mobil 917 05 191

Tine

TINE kundeservice Bedrift kundeservice@tine.no
Mobil 513 71 513